Özel Fm
Yunus Ersin

23.07.1974 yılında Trabzon da doğmuş olan Yunus ERSİN evli olup 2 çocuk babasıdır.İlköğretim hayatını Trabzonda tamamladıktan sonra Lise eğitim hayatını İstanbul Gaziosmanpaşa İmam Hatip lisesinde eğitim hayatına devam ederken kendisi gibi aktar olan dedesinin açtığı yolda aktarlık hayatıyla tanışan Yunus Ersin bitki dünyasına girmiş olup 15 senedir faal olarak bitki uzmanlığı ve danışmanlığı yapmaktadır.

Birçok hastalığa önleyici ve tedavi edici ürünlerle destek vererek siz değerli dostlarımızın faydasına sunmuştur,sunmaya devam etmektedir.Yurt dışından almış olduğu Profesyonel herbalistlik eğitimiyle yurt dışı ilişkileriyle ülkemiz bitkiler dünyasına hizmetine ve çalışmalarına devam etmektedir.Türkiye de ilk defa kurulan boşluğu birtürlü doldurulamayan aktarların bir çatı altında toplanıp denetlenmesine yardımcı olacak TABDER (Türkiye Aktarlar Baharatçılar Tıbbi Aromatikler Derneği) nin kurulmasında büyük rol alıp 3 yıl gibi yöneticiliğini yapmış olup resmiyette aktarların muhatap alınmasına ve alternatif tıp destek tıp adı altında bu sektörün sektör olabilme adına atılmış olan en büyük adımı atmıştır.Halen TABDER’in kurucu yönetici olup bu konuda faaliyet gösteren derneklere ve yazılı medyaya gerekli bilgi ve hizmet vererek katkı sağlamaktadır.

Ülkemizi bitkisel alanda yurtiçi ve yurt dışı fuarlarda temsil etmektedir.

İlk defa DUBAİ’de toplanan uluslar arası bitkisel ve kimyasalları fuarında ülkemizi temsil edilmeye layık görülmüş ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.Bitkisel alanda uluslar arası

İlişkileri daima sıcak tutup bir çok ülkenin yurt içi temsilciliklerini barındırmaktadır.(Almanya:fitlyn-Amerikan filorida üniversitesi:Fuomlıfe-Macaristan:Calıvıta-) gibi ürünleri sağlığımıza katkı sağlaması açısından sizlere sunmaktadır.

Türkiyede ilk defa koruyucu hekimlik adı uzun süren bir mücadelenin ardından üvey evlat muamelesi gören alternatif tıbbın sesli görsel medyada yer alması için proğramcı ve proğram yaparak bu tip proğramların yayılmasında sevilmesinde ve bir çok insana yarar sağlamasında öncülük etmiştir.Halan Türkiye çapında yerel ve ulusal sesli medyada bazende görsel medyada DOĞA SAĞLIK-ŞİFA PINARI-YEŞİL ECZANEMİZ adı altında proğramlarına uzman herbalist olarak devam etmektedir.Hali hazırda siz değerli dostlarımıza Yenidoğan Mh.Apdi İpekçi Cd.Burcu Sk.NO:24-1 de BAYRAMPAŞA ŞİFALI BİTKİLER DANIŞMA MERKEZİ olarak hizmet vermektedir.

   
   


duyuru

bir ayet
Gerçekten, Rablerine olan haşyetlerinden dolayı saygıyla korkanlar, Rablerinin ayetlerine iman edenler, Rablerine ortak koşmayanlar Ve gerçekten Rablerine dönecekler diye,vermekte olduklarını kalpleri ürpererek verenler; İşte onlar, hayırda yarışmaktadırlar ve onlar bundan dolayı öne geçmektedirler.
Mü’minun - 57  

bir hadis
Rasulullah (s.a.s), şöyle buyurdu:
"Sizden hiç biriniz, kendisine inmiş olan zarardan dolayı sakın ölümü temennî etmesin. Eğer muhakkak ölümü temennî etmek zorunda bulunursa:
—Allah'ım, yaşamak, benim için hayırlı olduğu müddetçe beni yaşat. Ölmek, benim için hayırlı olduğu zaman da beni öldür, desin."
Buhârî-Müslim  

bir söz
Şu dört özelliği taşıyan kişi Allah’ın iyi kullarındandır: Tevbe edene sevinen, günahkârın bağışlanmasını dileyen, kötüyü (ıslahı için) dua eden, iyiye yardımda bulunan.
Hz.Ebu Bekr (r.a.)   

canlı yayın

facebook twitter youtube
dailymotion vimeo instagram

Copyright © 2003 - 2018
Tüm hakları saklıdır.
Yurt Fm Rahmet Fm Risale Fm İrşad Fm Hikmet Fm
Ana Sayfa     |     Kurumsal     |     Yayın Akışı     |     Arşiv     |     E-Kitap     |     Gizlilik ve Güvenlik     |     İletişim