Özel Fm
Yunus Ersin

23.07.1974 yılında Trabzon da doğmuş olan Yunus ERSİN evli olup 2 çocuk babasıdır.İlköğretim hayatını Trabzonda tamamladıktan sonra Lise eğitim hayatını İstanbul Gaziosmanpaşa İmam Hatip lisesinde eğitim hayatına devam ederken kendisi gibi aktar olan dedesinin açtığı yolda aktarlık hayatıyla tanışan Yunus Ersin bitki dünyasına girmiş olup 15 senedir faal olarak bitki uzmanlığı ve danışmanlığı yapmaktadır.

Birçok hastalığa önleyici ve tedavi edici ürünlerle destek vererek siz değerli dostlarımızın faydasına sunmuştur,sunmaya devam etmektedir.Yurt dışından almış olduğu Profesyonel herbalistlik eğitimiyle yurt dışı ilişkileriyle ülkemiz bitkiler dünyasına hizmetine ve çalışmalarına devam etmektedir.Türkiye de ilk defa kurulan boşluğu birtürlü doldurulamayan aktarların bir çatı altında toplanıp denetlenmesine yardımcı olacak TABDER (Türkiye Aktarlar Baharatçılar Tıbbi Aromatikler Derneği) nin kurulmasında büyük rol alıp 3 yıl gibi yöneticiliğini yapmış olup resmiyette aktarların muhatap alınmasına ve alternatif tıp destek tıp adı altında bu sektörün sektör olabilme adına atılmış olan en büyük adımı atmıştır.Halen TABDER’in kurucu yönetici olup bu konuda faaliyet gösteren derneklere ve yazılı medyaya gerekli bilgi ve hizmet vererek katkı sağlamaktadır.

Ülkemizi bitkisel alanda yurtiçi ve yurt dışı fuarlarda temsil etmektedir.

İlk defa DUBAİ’de toplanan uluslar arası bitkisel ve kimyasalları fuarında ülkemizi temsil edilmeye layık görülmüş ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.Bitkisel alanda uluslar arası

İlişkileri daima sıcak tutup bir çok ülkenin yurt içi temsilciliklerini barındırmaktadır.(Almanya:fitlyn-Amerikan filorida üniversitesi:Fuomlıfe-Macaristan:Calıvıta-) gibi ürünleri sağlığımıza katkı sağlaması açısından sizlere sunmaktadır.

Türkiyede ilk defa koruyucu hekimlik adı uzun süren bir mücadelenin ardından üvey evlat muamelesi gören alternatif tıbbın sesli görsel medyada yer alması için proğramcı ve proğram yaparak bu tip proğramların yayılmasında sevilmesinde ve bir çok insana yarar sağlamasında öncülük etmiştir.Halan Türkiye çapında yerel ve ulusal sesli medyada bazende görsel medyada DOĞA SAĞLIK-ŞİFA PINARI-YEŞİL ECZANEMİZ adı altında proğramlarına uzman herbalist olarak devam etmektedir.Hali hazırda siz değerli dostlarımıza Yenidoğan Mh.Apdi İpekçi Cd.Burcu Sk.NO:24-1 de BAYRAMPAŞA ŞİFALI BİTKİLER DANIŞMA MERKEZİ olarak hizmet vermektedir.

   
   


duyuru

bir ayet
Onlar ki, yeryüzünde kendilerini yerleştirir, iktidar sahibi kılarsak, dosdoğru namazı kılar zekatı verirler ma’rufu emrederler, münkerden sakındırırlar. Bütün işlerin sonu Allah’a aittir.
Hacc - 41  

bir hadis
Rasulullah (s.a.s), şöyle buyurdu:
"Mü’min kişinin benzeri, bir sap üzerinde biten taze ekin gibidir. Rüzgâr, ona hangi taraftan gelirse onu eğerde yaprağı diğer tarafa döner, meyleder (fakat o, yıkılmaz). Rüzgâr sakinleştiğinde yine doğrulur. İşte mü'min kişide böyledir. O da belâ sebebiyle eğilir (fakat yıkılmaz).
Haktan yüz çeviren kâfir kişinin benzeri ise, sert ve dimdik duran çam ve dağ selvisi gibidir. Nihayet Allah, onu dilediği zaman (bir seferde) kırar, devirir."
Buhârî-Müslim  

bir söz
Günahları azalt, ölüm sana kolay olsun!
Hz. Ömer (r.a.)  

canlı yayın

facebook twitter youtube
dailymotion vimeo instagram

Copyright © 2003 - 2018
Tüm hakları saklıdır.
Yurt Fm Rahmet Fm Risale Fm İrşad Fm Hikmet Fm
Ana Sayfa     |     Kurumsal     |     Yayın Akışı     |     Arşiv     |     E-Kitap     |     Gizlilik ve Güvenlik     |     İletişim