Özel Fm
Yunus Ersin

23.07.1974 yılında Trabzon da doğmuş olan Yunus ERSİN evli olup 2 çocuk babasıdır.İlköğretim hayatını Trabzonda tamamladıktan sonra Lise eğitim hayatını İstanbul Gaziosmanpaşa İmam Hatip lisesinde eğitim hayatına devam ederken kendisi gibi aktar olan dedesinin açtığı yolda aktarlık hayatıyla tanışan Yunus Ersin bitki dünyasına girmiş olup 15 senedir faal olarak bitki uzmanlığı ve danışmanlığı yapmaktadır.

Birçok hastalığa önleyici ve tedavi edici ürünlerle destek vererek siz değerli dostlarımızın faydasına sunmuştur,sunmaya devam etmektedir.Yurt dışından almış olduğu Profesyonel herbalistlik eğitimiyle yurt dışı ilişkileriyle ülkemiz bitkiler dünyasına hizmetine ve çalışmalarına devam etmektedir.Türkiye de ilk defa kurulan boşluğu birtürlü doldurulamayan aktarların bir çatı altında toplanıp denetlenmesine yardımcı olacak TABDER (Türkiye Aktarlar Baharatçılar Tıbbi Aromatikler Derneği) nin kurulmasında büyük rol alıp 3 yıl gibi yöneticiliğini yapmış olup resmiyette aktarların muhatap alınmasına ve alternatif tıp destek tıp adı altında bu sektörün sektör olabilme adına atılmış olan en büyük adımı atmıştır.Halen TABDER’in kurucu yönetici olup bu konuda faaliyet gösteren derneklere ve yazılı medyaya gerekli bilgi ve hizmet vererek katkı sağlamaktadır.

Ülkemizi bitkisel alanda yurtiçi ve yurt dışı fuarlarda temsil etmektedir.

İlk defa DUBAİ’de toplanan uluslar arası bitkisel ve kimyasalları fuarında ülkemizi temsil edilmeye layık görülmüş ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.Bitkisel alanda uluslar arası

İlişkileri daima sıcak tutup bir çok ülkenin yurt içi temsilciliklerini barındırmaktadır.(Almanya:fitlyn-Amerikan filorida üniversitesi:Fuomlıfe-Macaristan:Calıvıta-) gibi ürünleri sağlığımıza katkı sağlaması açısından sizlere sunmaktadır.

Türkiyede ilk defa koruyucu hekimlik adı uzun süren bir mücadelenin ardından üvey evlat muamelesi gören alternatif tıbbın sesli görsel medyada yer alması için proğramcı ve proğram yaparak bu tip proğramların yayılmasında sevilmesinde ve bir çok insana yarar sağlamasında öncülük etmiştir.Halan Türkiye çapında yerel ve ulusal sesli medyada bazende görsel medyada DOĞA SAĞLIK-ŞİFA PINARI-YEŞİL ECZANEMİZ adı altında proğramlarına uzman herbalist olarak devam etmektedir.Hali hazırda siz değerli dostlarımıza Yenidoğan Mh.Apdi İpekçi Cd.Burcu Sk.NO:24-1 de BAYRAMPAŞA ŞİFALI BİTKİLER DANIŞMA MERKEZİ olarak hizmet vermektedir.

   
   


duyuru

bir ayet
Tevbe edenler, ibadet edenler, hamd edenler, (İslâm uğrunda) seyahat edenler, rukû edenler, secde edenler, iyiliği emredenler, kötülükten sakındıranlar ve Allah’ın sınırlarını koruyanlar; sen (bütün) mü’minleri müjdele.
Tevbe - 112  

bir hadis
Rasulullah (s.a.s), şöyle buyurdu:
"Bana itaat eden, Allah’a itaat etmiştir. Bana isyan eden, Allah’a isyan etmiştir. (Benim tayin ettiğim) Emire itaat eden, bana itaat etmiştir. Emire isyan eden bana isyan etmiştir."
Buhârî-Müslim  

bir söz
Kalıcı olanı, geçici olana tercih ediniz; kuşkusuz dünya sona erecek ve dönüş Allah’a olacaktır.
Hz. Ömer (r.a.)  

canlı yayın

facebook twitter youtube
dailymotion vimeo instagram

Copyright © 2003 - 2017
Tüm hakları saklıdır.
Kur'an'a Hizmet Vakfı Yurt Fm Vuslat Dergisi Rahmet Fm Risale Fm İrşad Fm Hikmet Fm Vuslat Çocuk
Ana Sayfa     |     Kurumsal     |     Yayın Akışı     |     Arşiv     |     E-Kitap     |     Gizlilik ve Güvenlik     |     İletişim